Salmo rybářské woblery Friskies FR7DR
- Novinky
- Sleva 10%
Salmo rybářské wobbler Frisky FR7DR Hledáte tu správnou nástrahu na lov candáta? Nabízíme vám dvoudílné Salmo wobbler s agresivním chodem jejíchž neodolá žádný candát nebo jiný dravec. Více zde
Produkt čeká na zařazení do eshopu. V případě zájmu nás kontaktujte a my Vám ho přednostně aktivujeme.
| Dostupnost: | ||
| SKLADEM DO 3 DNŮ Expedice v pondělí 23.03.2026 | ||
| Varianty: | 2 k dispozici | |
| Kód: | SR:354 789 |
| Výrobce: | SALMO |
Hledáte tu správnou nástrahu na lov candáta? Nabízíme vám dvoudílné Salmo wobbler s agresivním chodem jejíchž neodolá žádný candát nebo jiný dravec. Wobler vhodný na střední přívlač a lov na jezerech, ale i řekách pro lov candátů, jelce, okounů, pstruha ale i štiky.
Hlavní důvody ke koupi Salmo rybářské wobbler Frisky FR7DR
- Neodolatelné barvy
- Plovoucí, hloubka ponoru 2,0 / 3,5 m
- agresivní chod
Salmo špičkové wobbler a umělé nástrahy
Společnost Salm byla založena v roce 1991 v Polsku. Jeho zakladateli byli Piotr Piskorski a Radosław Zaworski. Na světě neexistuje žádná jiná firma která spojuje vášeň z rybolovu a poznatky z biologie ryb tak jako Salm. Společnost Salm poprvé vystavila své výrobky a wobbler v Ženevě v roce 1995 a od té doby nevynechala žádné velké veletrhy a v současnosti má polský výrobce distributorů ve více než 40 zemích na všech kontinentech. Každá návnada je samozřejmě jednotlivě testována a nastavena tak aby podléhala důkladné, vícestupňové kontrole kvality. Více než 90% úkonů je založených na manuální práci. Špičková kvalita a poznatky z biologie ryb řadí Salmo mezi TOP výrobců umělých nástrah a woblerů.































































































































