Počet položek: 0 0,- Kč

Půjčovna

Zavážecí loď Mivardi Carp Scout - LI

 

Chystáte se na rybářskou výpravu a chtěli byste zavážet nebo si jen chcete zmapovat dno na Vaší oblíbené vodě? Nově Vám nabízíme zapůjčení zavážecí loďky Mivardi Carp Scout - LI s GPS a echolotem. Podrobnější info níže.

 

Ceník: • 300 Kč / den

            • 800 Kč / víkend

            • 250 Kč / 4 a více dnů

            • Individuální cena při delších výpravách

            • Při dvou a více zapůjčkách 10% sleva

 

Vratná záloha 5 000 Kč pro stálé zákazníky s klubovou kartou a 20 000 Kč pro ostatní zákazníky. Při zapůjčení přes internet se vratná záloha může lišit a jsou navíc účtovány poplatky za odeslání přepravní službou PPL. 

Termíny si můžete rezervovat na tel. 777 272 530 nebo emailu freefishing@freefishing.cz.

Důležité informace:

Půjčovné Vám bude odečteno z vratné zálohy po navrácení lodičky. Při vrácení probíhá vždy kontrola všech zapůjčených částí. Všechny díly jsou opatřeny plombou, která zabraňuje jejich otevření případně výměnu. Tyto plomby jsou vždy po návratu důkladně kotrolovány. Při zapůjčení přes internet se účtují náklady 280Kč za přepravu lodičky k zákazníkovi a následnou přepravu zpět na naší prodejnu. Při zapůjčení přes internet doporučujeme rezervaci dělat s předstihem, aby se stihly vyřídit všechny potřebné náležitosti. Vratná záloha snížená o půjčovné je zákazníkovi odeslána ihned po doručení lodičky a následné kontrole (obvykle tentýž den).

 

Popis

https://www.freefishing.cz/cz-detail-1472100-zavazeci-lod-mivardi-carp-scout-li.html

 

Vysokovýkonná varianta zavážecí lodičky Carp Scout. Je vybavena Lithium-polymerovými bateriemi, které zásadním způsobem snižují celkovou hmotnost lodičky a výkonnějšími motory. Lodička dosahuje vyšší rychlosti plavby a cca o 30% delší výdrže na baterie.

POZOR: Lithové baterie Carp Scout LI nelze použít do standardních lodiček Carp Scout.

 

nové LI-POL baterie, díky kterým je loďka mnohem lehčí a které zajistí více než dvojnásobnou výdrž

bezdrátový echolot s extrémním dosahem

GPS přijímač s funkcí automatické navigace na zadané cílové body

nový ovladač s displejem s vysokým rozlišením

systém neustálého obousměrného přenosu dat mezi vysílačem a lodí

dvě nezávisle ovládané komory na návnady s nosností více jak 3 kg

dva držáky pro vyvážení udic, umístěné v zadní části lodě, lze ovládat nezávisle na sobě a maximální spolehlivost  spouštěcího mechanismu zajišťuje magnetický držák s pulzním uvolňováním

dálkově ovladatelná silná poziční světla jsou dobře viditelná i za zhoršených podmínek - konstrukce typu "katamaran" zaručuje maximální stabilitu

počítačově optimalizovaný návrh trupu usnadňuje ovladatelnost, zvyšuje rychlost jízdy a minimalizuje spotřebu energie

hnací šrouby jsou chráněny proti namotání řas, vodních nečistot nebo vlasců

sonar pracuje již od 0,8m

0 50% vyšší kapacita baterie v ovladači oproti předchozí verzi lodičky

Dosah zavážecí lodičky Carp Scout

Dosah lodičky je v závislosti na aktuálních podmínkách více než 500m. Reálný dosah, kdy je možno směr jízdy a otáčení lodičky zrakem rozpoznat je cca 350m. Při jízdě na větší vzdálenosti důrazně doporučujeme mít uložený v paměti GPS výchozí bod (u břehu) pro případný návrat lodičky v režimu automatické plavby GPS. Při jízdě na dlouhou vzdálenost vždy pozorně sledujte informace o stavu baterií a při signalizaci nízkého napětí se včas vraťte zpět.

 

ÚDAJE ZOBRAZUJÍCÍ SE NA CENTRÁLNÍM LCD DISPLEJI NOVÉHO UNIKÁTNÍHO OVLADAČE

Zobrazení GPS souřadnic, zobrazení počtu satelitů, automatické přepínání rozsahu hloubky,  výstup echolotu, aktuální teplota vody, hloubka, reliéf dna, nalezené ryby, stav každé komory na návnady i držáků vyvážených udic, vzdálenost lodi od břehu, stav baterií lodi i baterie vysílače, aktuální síla signálu, směrová orientace lodi a směr jízdy vůči rybáři.

FUNKCE OVLADAČE

Možnost nastavení až osmi cílových bodů pomocí GPS a automatické řízení lodě mezi těmito body. Dosažení cílového bodu je signalizováno na ovladači a loď se přepne do režimu manuálního řízení. Vlastní řízení lodi se provádí joystickem a umožňuje plynulou regulaci rychlosti a velmi přesné manévrování včetně zpětného chodu. Obrazovka vysílače má vypínatelné podsvícení pro snadné ovládání v noci.

NAPÁJENÍ OVLADAČE

Pomocí speciální lithiové baterie, která se dobíjí pomocí síťového adaptéru nebo připojením k USB portu notebooku. Baterie vydrží nabitá několik dní i při intenzivním používání. 

NAPÁJENÍ LODĚ

Dvě LI-POL baterie o kapacitě 10000mA, díky kterým je loďka mnohem lehčí a které zajistí až dvojnásobnou výdrž. Baterie lze dobíjet bez vyjmutí pomocí dodávaného adaptéru nebo vyjmuté pomocí redukce. Při plném vytížení v nejnepříznivějších podmínkách vydrží baterie déle jak 150 min. V běžných podmínkách v závislosti na zátěži pak mnohem déle. Nabíjení je možné jak ze sítě, tak přes zapalování v autě.

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace